Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 10, 107 m² 85.000 Euro (Yzberisht)

 • 85.000€
, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje
, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 85.000€

Details

 • Price: 85.000€
 • Size: 107 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 10
 • Mob / Tel: 0696839432

Description

Shitet apartament 2+1 në Yzberisht. Apartamenti ndodhet në katin e 10-të të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe 107.7 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, përbëhet nga dhoma e ndenjies sëbashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, një tualet dhe një ballkon. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe shitet bosh. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Shitet, Apartament 2+1, Yzberisht, Tiranë

ID: 43406

 • Address Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate