Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 1, 96 m² 62.000 Euro (Fresku)

 • 62.000€
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku
shitje

Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 1, 96 m² 62.000 Euro (Fresku)

3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku
 • 62.000€

Details

 • Price: 62.000€
 • Size: 96 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0686341364

Features

Description

Shitet apartament 2+1 te Fresku. Apartamenti ndodhet në katin e parë banim të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe 96 m2. Apartamenti ka organizim mjaft të mirë, është pjesërisht i mobiluar me kubaturë të rregullt dhe orientim jug. Apartamenti përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni i ndenjes sëbashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, një tualet me dritare dhe një ballkon. Apartamenti disonon dokumentacion të rregullt hipotekor. Shitet bashkë me një garazhë. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë

ID: 34628

 • Address Fresku
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate