Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 1, 91 m² 100.100 Euro (Quartum Residence)

 • 100.100€
9 Don Bosko / Jordan Misja, Rruga Jordan Misja, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 1, 91 m² 100.100 Euro (Quartum Residence)

9 Don Bosko / Jordan Misja, Rruga Jordan Misja, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 100.100€

Details

 • Price: 100.100€
 • Size: 91 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0696510000

Features

Description

Shitet apartament 2+1 te Rruga Jordan Misja te Quartum Residence. Apartamenti ndodhet në katin e parë banim të një pallati me ashensor dhe ka një sipërfaqe 91 m2. Apartamenti ka organizim mjaft të mirë dhe përbëhet nga salloni sëbashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon. Orientimi jug-perëndim bën të mundur që apartamenti të jetë i ndriçuar përgjatë gjithë ditës. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Shitet, Apartament 2+1, Quartum Residence, Tiranë

ID: 34408

 • Address Rruga Jordan Misja, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Don Bosko / Jordan Misja

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate