Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 1, 82 m² 66.000 Euro (Rruga Ferit Xhajko)

 • 66.000€
8 Medreseja / Tregu Industrial, Rruga Ferit Xhajko, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 1, 82 m² 66.000 Euro (Rruga Ferit Xhajko)

8 Medreseja / Tregu Industrial, Rruga Ferit Xhajko, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 66.000€

Details

 • Price: 66.000€
 • Size: 82 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0695671181

Description

Shitet apartament 2+1 te Rruga Ferit Xhajko. Apartamenti ndodhet në katin e parë dhe ka sipërfaqe 82.5 m2. Apartamenti ka organizim të mirë dhe përbëhet nga korridori shpërndarës, dhoma e ndenjes, ambjenti i gatimit, dy dhoma gjumi, një tualet dhe një ballkon. Apartamenti ka orientim veri, disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe shitet pjesërisht i mobiluar. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Shitet, Apartament 2+1, Rruga Ferit Xhajko, Tiranë

ID: 39287

 • Address Rruga Ferit Xhajko, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 8 Medreseja / Tregu Industrial

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate