Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 1, 75 m² 65.000 Euro (Ali Demi)

 • 65.000€
, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Shkozë, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje
, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Shkozë, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 65.000€

Details

 • Price: 65.000€
 • Size: 75 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0695777733

Description

Shitet apartament 2+1 në Ali Dem. Apartamenti ndodhet në katin e parë të një pallati ekzistues dhe ka sipërfaqe 75 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, është i mobiluar dhe përbëhet nga korridori, salloni me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, një tualet me dritare dhe një ballkon. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-apartament-21-ali-demi-tirane-4/

ID: 44244

 • Address Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Shkozë, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate