Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 1, 72 m² 65.000 Euro (Don Bosko)

 • 65.000€
, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 1, 72 m² 65.000 Euro (Don Bosko)

, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 65.000€

Details

 • Price: 65.000€
 • Size: 72 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0686341364

Description

Shitet apartament 2+1 në Don Bosko. Apartamenti ndodhet në katin e parë dhe ka sipërfaqe 72 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni i ndenjes bashkë me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, një tualet me dritare dhe një ballkon. Apartamenti ka orientim perëndim, disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe shitet i mobiluar. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Shitet, Apartament 2+1, Don Bosko, Tiranë

ID: 35064

 • Address Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate