Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 1, 121 m² 160.000 Euro (Kompleksi ASL)

 • 160.000€
, Rruga Kongresi i Manastirit

Details

 • Price: 160.000€
 • Size: 121 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0696510000

Description

Shitet apartament 2+1 te Kompleksi ASL te Rruga Kongresi i Manastirit. Apartamenti ndodhet në katin e parë banim të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe 121.1 m2. Apartamenti përbëhet nga korridori, ambjenti i ndenjies bashkë me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe verandë. Cmimi është i diskutushëm. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Shitet, Apartament 2+1, Kompleksi ASL, Tiranë

ID: 46260

 • Address Rruga Kongresi i Manastirit
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate