Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 1, 102 m² 171.000 Euro (Liqeni i Thatë)

 • 171.000€
, Liqeni i Thatë

Details

 • Price: 171.000€
 • Size: 102 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0696510000

Description

Të dhëna mbi apartamentin :

 • Ambient Ndenjie + Ambient Gatimi
 • 2 Dhoma Gjumi
 • 2 Tualete
 • 1 Ballkon
 • Kati 1
 • Pallat me ashensor
 • 102 m2 bruto
 • 97.3 m2 neto

Cilësime të tjera:
Apartamenti ka orientim Perëndim, është pjesërisht i mobiluar dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Për më shumë informacione ose për një vizitë në këtë pronë na kontaktoni !

https://urbanrealestate.al/estate_pr…-thate-tirane/

ID: 50628

 • Address Liqeni i Thatë
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate