Tirane, shes apartament 2+1+BLK 110 m² 99.000 Euro (Kodra e Diellit)

 • 99.000€
, Kodra e Diellit
shitje

Tirane, shes apartament 2+1+BLK 110 m² 99.000 Euro (Kodra e Diellit)

, Kodra e Diellit
 • 99.000€

Details

 • Price: 99.000€
 • Size: 110 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0696510000

Description

Shitet apartament 2+1 te Kodra e Diellit. Apartamenti ndodhet në katin e tretë banim dhe ka sipërfaqe 110 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, është totalisht i mobiluar dhe me sistem chiller. Apartamenti përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon. Apartamenti ka orientim jug-perëndim dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Shitet, Apartament 2+1, Kodra e Diellit, Tiranë

ID: 35730

 • Address Kodra e Diellit
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate