Tirane, shes apartament 2+1+BLK 104 m² 102.000 Euro (Rruga e Kavajes)

 • 102.000€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga e Kavajës, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Tirane, shes apartament 2+1+BLK 104 m² 102.000 Euro (Rruga e Kavajes)

7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga e Kavajës, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 102.000€

Details

 • Price: 102.000€
 • Size: 104 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0686341364

Features

Description

Shitet apartament 2+1, në rrugën e Kavajës pranë policisë bashkiake. Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë të një pallati me ashensor dhe ka një sipërfaqe totale prej 104 m2. Shtëpia ka organizim mjaft të mirë, me kubaturë të rregullt dhe është e organizuar në një sallon ndenje sëbashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi, një tualet dhe dy ballkone. Apartamenti është i pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_pr…ajes-tirane-4/

ID: 29765

 • Address Rruga e Kavajës, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate