Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 4, 75 m² 74.000 Euro (21 dhjetori)

 • 74.000€
, 21 dhjetori
shitje

Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 4, 75 m² 74.000 Euro (21 dhjetori)

, 21 dhjetori
 • 74.000€

Details

 • Price: 74.000€
 • Size: 75 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0694030502

Description

Shitet Apartament 2+1+bllk tek 21-Dhjetori , mbrapa Rajonit te Policise tek Rr :Kongresi I Lushnjes.

Siperfaqe totale eshte 75m², Kati 4,pallat ekzistues.

Eshte i organizuar ne : Sallon ndenjeje+gatim,2 dhoma gjumi,1 tualet dhe ballkon.

Cmimi :74.000 Euro.

Me hipoteke te rregullt!


Tarife agjensie 1% per bleresin.

 • Address 21 dhjetori
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Euro Estate Albania

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Euro Estate Albania
 • Euro Estate Albania