Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 3, 92 m² (Fusha e Aviacionit)

 • 1€
, Fusha e Aviacionit
shitje

Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 3, 92 m² (Fusha e Aviacionit)

, Fusha e Aviacionit
 • 1€

Details

 • Price: 1€
 • Size: 92 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0694030502

Description

Shitet Apartament 2+1 tek Rezidenca Turdiu ne zonen e Ish Fushes se Aviacionit .

Disponon siperfaqe totale 92 m2, kati i 3 banim.

Organizimi: Salloni ndenjejes+ gatim,2 dhoma gjumi, 1 tualet,1 ballkon.

E pozicionuar ne nje zone lehtesisht te aksesueshme nga rruga Durresit dhe 21 Dhjetori.

E shtire me orientimin kryesor lindje-perendim per te qene e hapur maksimalisht ndaj ndricimit natyral, ndaj jugut.

E pajisur me hapsira rekreative dhe gjelberim kompakt (i te parit lloj ne Shqiperi) te varjushem ne peme, ligustra dhe lule, park lojrash : te gjitha ne funksion te komunitetit.

Cmimi:Sipas kerkeses.

Ne faze ndertimi,karabina!


Tarife agjensie 1% per bleresin.

 • Address Fusha e Aviacionit
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Euro Estate Albania

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Euro Estate Albania
 • Euro Estate Albania