Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 3, 150 m² 112.500 Euro (Kodra e Diellit)

 • 112.500€
, Kodra e Diellit
shitje

Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 3, 150 m² 112.500 Euro (Kodra e Diellit)

, Kodra e Diellit
 • 112.500€

Details

 • Price: 112.500€
 • Size: 150 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0694030502

Description

Shitet Apartament 2+1&Verande ne Rezidencen Kodra e Diellit 2.

Apartamenti disponon nje siperfaqe totale prej 150 m2 dhe ndodhet tek godinat 5 kateshe ne objektet e reja ne ndertim ne Rezidence.

Organizohet ne : Sallon ndenje+ kendin e gatimit dhe te ngrenies, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe verande e bollshme.

Orientimi lindje-Perendim.

Cmimi: 112.500 Euro.

Ne faze karabina.

Tarife agjensie 1% per bleresin.

 • Address Kodra e Diellit
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Euro Estate Albania

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Euro Estate Albania
 • Euro Estate Albania