Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 3, 112 m² 1 Euro (Alidemi)

 • 1€
, Alidemi
shitje

Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 3, 112 m² 1 Euro (Alidemi)

, Alidemi
 • 1€

Details

 • Price: 1€
 • Size: 112 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0694030502

Description

Shitet Apartament luksoz 2+1 prane fushes Ali Demi dhe kompleksit Wind.

Siperfaqe totale 112 m2 ne katin 3 te objektit.

Organizimi :Sallon+gatim,2 dhoma gjumi,2 banjo,ballkon.

Me nje planimetri te rregullt dhe orientim nga dielli.

Cmimi: Sipas kerkeses.

Ne faze suvatimi.


Tarife agjensie 1% per bleresin.

 • Address Alidemi
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Euro Estate Albania

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Euro Estate Albania
 • Euro Estate Albania