Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 2, 123 m² 159.000 Euro (Mine Peza)

 • 159.000€
, Mine Peza, Rruga Mine Peza, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 2, 123 m² 159.000 Euro (Mine Peza)

, Mine Peza, Rruga Mine Peza, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 159.000€

Details

 • Price: 159.000€
 • Size: 123 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0694030502

Description

Shitet apartament Rezidencial i tipit 2+1 tek Mine Peza.

Apartamenti ndodhet ne nje nder godinave multifunksionale me terheqese dhe cilesore qe po ndertohen aktualisht ne Tirane.

Apartamenti ka organizim shume te rregullt dhe orientim lindje.

Sip totale eshte 123 m2. Organizimi: Sallon+gatim,2 dhoma gjumi,1 tualete,2 ballkone.

Residenca ne dy katet e para do jete ne formatin e nje qendre tregtare multifunksionale, nderkohe qe dhe ky apartament mund te sherbeje si mundesi mjafte e mire per investim, duke pare destinacionin e godines.

Cmimi:159.000 Euro.

Ne faze karabina!

Tarife agjensie 1% per bleresin.

 • Address Mine Peza, Rruga Mine Peza, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Euro Estate Albania

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Euro Estate Albania
 • Euro Estate Albania