Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 2, 105 m² 105.000 Euro (Globe)

 • 105.000€
7 Parku / Globe / Fabrika Bukes, Globe
shitje
7 Parku / Globe / Fabrika Bukes, Globe
 • 105.000€

Details

 • Price: 105.000€
 • Size: 105 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0694030502

Description

Shitet Apartament 2+1, Rr. Vace Zela,pas qendres Globe.

Sip totale eshte 105 m2,kati 2 pa ashensor, pallat i vitit 2002.

Organizimi: Sallon ndenjie+gatim,2 dhoma gjumi,2 tualete ku njeri eshte brenda dhomes matrimoniale dhe me ajrim natyral ,1 ballkon.

Ka planimetri te rregullte dhe shitet i mobiluar si ne foto.

Apartamenti eshte i gjithi i shtruar me parket.

Ndodhet ne nje zone te qete dhe pa shume qarkullim por ka prane te gjitha facilitetet prane, si shkolle, kopesht, stacion autobuzi etj.

Cmimi:105.000 Euro.

Me hipoteke te rregullt!

Tarife agjensie 1% per bleresin.

 • Address Globe
 • City Tirane
 • Area 7 Parku / Globe / Fabrika Bukes

Contact Information

View Listings
Euro Estate Albania

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Euro Estate Albania
 • Euro Estate Albania