Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 2, 103 m² 90.000 Euro (Kodra e Diellit)

 • 90.000€
, Kodra e Diellit
shitje

Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 2, 103 m² 90.000 Euro (Kodra e Diellit)

, Kodra e Diellit
 • 90.000€

Details

 • Price: 90.000€
 • Size: 103 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0694030502

Description

Shitet Apartament 2+1 ne Rezidencen Kodra e Diellit 2.

Apartamenti disponon nje siperfaqe totale prej 102.5 m2 dhe ndodhet tek godinat 5 kateshe ne objektet e reja ne ndertim ne Rezidence.

Organizohet ne : Sallon ndenje+ kendin e gatimit dhe te ngrenies, 2 dhoma gjumi, 2 tualete.

Orientimi eshte Perendim.

Cmimi: 90.000 Euro.

Ne faze karabina!

Tarife agjensie 1% per bleresin.

 • Address Kodra e Diellit
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Euro Estate Albania

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Euro Estate Albania
 • Euro Estate Albania