Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK 90 m² 134.000 Euro (Pazari I ri)

 • 134.000€
, Pazari I ri
shitje

Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK 90 m² 134.000 Euro (Pazari I ri)

, Pazari I ri
 • 134.000€

Details

 • Price: 134.000€
 • Size: 90 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0694030502

Description

Shitet Apartament 2+1 prane Optika Roma,tek 1objekt cilesor ne zonen Pazari Ri.

Siperfaqje totale eshte 90 m2.

Kjo godinë është konceptuar si një ndërtim modern me 5, 8, 10 dhe 11 kate, ku si funksion kryesor i saj është banimi por gjithashtu ofron ambjente për shërbime, zyra dhe dyqane.

Në funksion të shërbimeve të mësipërme janë projektuar edhe 2 kate parkimi nëntokësor.

Apartamenti ndodhet tek nje pallat i ri me ashensor, me orientim ne jug-lindje dhe punime shume cilesore.

Organizohet nga 1 ambient ndenje+kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon.

Apartamenti organizohet në një sallon ndenje shumë të bollshëm me këndin e kuzhinës, dhoma e gjumit matrimoniale me dalje në ballkon, një dhomë gjumi për fëmijë dhe një tualet me dritare që mundëson dritë dhe ajrosje natyrale.

Ndërtimi dallohet për cilësi të lartë punimesh duke nisur nga izolimi akustik, termoizolimi, fasadat, etj.

Zona ku ndodhet pallati është një ndër zonat më të mira të Tiranës për shkak se plotëson të gjitha shërbimet e nevojshme për një jetesë sa më komode siç janë shkolla, parqe, bar kafe, supermarkete, zyra, sherbime.

Objekti perfundon ne gusht 2021.

Cmimi: 134.000 Euro.

Tarife agjensie 1% per bleresin.

 • Address Pazari I ri
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Euro Estate Albania

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Euro Estate Albania
 • Euro Estate Albania