Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK 88 m² 83.500 Euro (Kopshti Botanik)

 • 83.500€
, Kopshti Botanik
shitje

Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK 88 m² 83.500 Euro (Kopshti Botanik)

, Kopshti Botanik
 • 83.500€

Details

 • Price: 83.500€
 • Size: 88 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0694030502

Description

Shitet Apartament cilesor tipit 2+1 ne nje kompleks te qete larg zhurmave dhe smokut prane Kopshtit Botanik.

Siperfaqe totale eshte 88 m2.

Organizimi : Sallon + kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, tualeti.

Pallati eshte i vitit 2020, i mire organizuar me hapesira te perbashketa ku gjen qetesi dhe relaks, eshte i vecuar dhe shume komod per nje jetese familjare dhe te qete.

Cilesia e ndertimit eshte maksimale, me ndertime 4 kateshe, 4 hyrje ne cdo kat dhe me ashensor.

Cmimi:83.500 Euro.

Me hipoteke te rregullt!

Tarife agjensie 1% per bleresin.

 • Address Kopshti Botanik
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Euro Estate Albania

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Euro Estate Albania
 • Euro Estate Albania