Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK 118 m² 107.500 Euro (PROFARMA)

 • 107.500€
, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK 118 m² 107.500 Euro (PROFARMA)

, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 107.500€

Details

 • Price: 107.500€
 • Size: 118 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0694030502

Description

Apartament i bollshem i tipit 2+1 në zonën e Xhamllikut, prane Ish Profarma.

Sipërfaqe totale eshte 117.5 m2, spacioz dhe plot drite.

Organizim:Ambienti ndenjes + gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone.

Ndertim i ri teper cilesor.

Cmimi:107.500 Euro.

Ne faze suvatimi!


Tarife agjensie 1% per bleresin.

 • Address Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Euro Estate Albania

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Euro Estate Albania
 • Euro Estate Albania