Apartament 2+1 (Rezidenca Kodra e Diellit 2)

 • 92.500€
Premium shitje
5 Selite / Kodra e Diellit, Kodra e Diellit
Premium shitje

Apartament 2+1 (Rezidenca Kodra e Diellit 2)

5 Selite / Kodra e Diellit, Kodra e Diellit
 • 92.500€

Details

 • Price: 92.500€
 • Size: 116 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0694030502

Description

Shitet Apartament 2+1 ne Rezidencen Kodra e Diellit 2.

Apartamenti disponon nje siperfaqe totale prej 116 m2 dhe ndodhet tek godinat 5 kateshe ne objektet e reja ne ndertim ne Rezidence.

Organizohet ne : Sallon ndenje+ kendin e gatimit dhe te ngrenies, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe verande.

Orientimi Perendim.

Cmimi: 92.500 Euro.


Ne faze karabina.

Tarife agjensie 1% per bleresin.

 • Address Kodra e Diellit
 • City Tirane
 • Area 5 Selite / Kodra e Diellit

Contact Information

View Listings
Euro Estate Albania

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Euro Estate Albania
 • Euro Estate Albania