Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK 115 m² 126.000 Euro (Liqeni i Thate)

 • 126.000€
, Liqeni i Thate
shitje

Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK 115 m² 126.000 Euro (Liqeni i Thate)

, Liqeni i Thate
 • 126.000€

Details

 • Price: 126.000€
 • Size: 115 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0694030502

Description

Shitet Apartament 2+1+2 tualete, me sip 115m2 ne nje pallat qe eshte drejt perfundimit.

Apartamenti ka nje organizim te rregullt dhe organizohet nga nje koridor ndares,nje sallon bashke me guzhinen,2 dhoma gjumi,ku njera eshte me tualet brenda,dhe nje tualet e ka ne koridorin ndares te dhomave.

Ka dhe 3 ballkone, pallati ndodhet te Liqeni i Thate,pozicion shume i favorshem.

Cmimi:126.000 Euro.

Extra garazhd :12.000 Euro.

Tarife agjensie 1% per bleresin.

 • Address Liqeni i Thate
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Euro Estate Albania

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Euro Estate Albania
 • Euro Estate Albania