Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK 108 m² 108.000 Euro (Xhamlliku)

 • 108.000€
, Xhamlliku
shitje

Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK 108 m² 108.000 Euro (Xhamlliku)

, Xhamlliku
 • 108.000€

Details

 • Price: 108.000€
 • Size: 108 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0694030502

Description

Shitet Apartament 2+1,i pozicionuar tek Xhamlliku, rruga Telo Ndini.

Ka sipërfaqe totale 108 m2. Punime teper cilesore.

Është i organizuar në: Sallon,2 dhoma gjumi,2 tualete,1 ballkon.

Detaje: Instalimet elektrike multisplit, vetratat jane gjysem trasparente, duraluminet termike dopio xham me argon dhe izolim akustik.

Ne fasade perceptohen 2 komponent kryesore te veshjes se saj: tulla dekorative ne ngjyre gri te erret qe vesh te gjithe fasaden e objektit dhe dritare te medha ne fasaden veriore dhe jugore.

Ndricimi natyral ne apartamente eshte maksimal, instalimet e sistemit te kondicionimit multisplit.

Cmimi:108.000 Euro.

Eshte ne faze ndertimi,karabina.

Tarife agjensie 1% per bleresin.

 • Address Xhamlliku
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Euro Estate Albania

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Euro Estate Albania
 • Euro Estate Albania