Tirane, shes Apartament 2+1+A+BLK 107 m² (Restorant Durresi)

 • 108.000€
, Rruga e Dibres
shitje

Tirane, shes Apartament 2+1+A+BLK 107 m² (Restorant Durresi)

, Rruga e Dibres
 • 108.000€

Details

 • Price: 108.000€
 • Size: 107 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0694030502

Description

Shitet Apartament cilesor 2+1 tek ish Restorant Durresi,Rruga e Dibres.

-Planimetri perfekte me 2 dhoma gjumi + 1 sallon me kuzhinë, 2 tualete dhe 1 ballkon.

-Sipërfaqe totale 107 m², kati i 5-të i banimit.

-Orientimi Jug-Lindje -Sistem multisplit.

-Ashensor modern.

-Mundesi parkimi perpara pallatit.

Cmimi:108.000 euro.

Ne faze karabina.

Tarife agjensie 1% per bleresin.

 • Address Rruga e Dibres
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Euro Estate Albania

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Euro Estate Albania
 • Euro Estate Albania