Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK 100 m² 110.000 Euro (Liqeni i Thate)

 • 110.000€
, Liqeni i Thate
shitje

Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK 100 m² 110.000 Euro (Liqeni i Thate)

, Liqeni i Thate
 • 110.000€

Details

 • Price: 110.000€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0694030502

Description

Apartamenti 2+1 është i pozicionuar në zonën e Liqenit të Thatë,ne 1 objekt banimi cilesor ngjitur me Kompleksin Gjelberimi.

Sipërfaqja totale apartamentit eshte 100 m2. Apartamenti disponon: Sallon ndenje, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete,ballkon .

Ndodhet në një kompleks të ri në një nga zonat me te mira dhe më te qeta në Tiranë.

Punime teper cilesore,ajer i paster,gjelberim e bejne kete apartament ideal per familjen tuaj.

Cmimi:110.000 Euro.

Ne faze karabina.

Tarife agjensie 1% pe

 • Address Liqeni i Thate
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Euro Estate Albania

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Euro Estate Albania
 • Euro Estate Albania