Tirane, Shes Apartament 1+1+guzhina me vehte me Hipoteke dhe i Mobiluar. Siprfaqe 85 m2, Cmimi 88.000 Euro, (Tek 21-Dhjetori)

7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Tirane, Shes Apartament 1+1+guzhina me vehte me Hipoteke dhe i Mobiluar. Siprfaqe 85 m2, Cmimi 88.000 Euro, (Tek 21-Dhjetori)

7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Details

  • Size: 85 m²
  • Rooms: 2
  • Bathroom: 1
  • Type: Apartament
  • Status: shitje
  • Kati: 4
  • Mob / Tel: +355676202122

Description

Tek 21-Dhjetori, afer Hotel Mondalit

Shitet Apartament 1+1+guzhina me vehte (mund te kthehet shum lehte ne 2+1) ME HIPOTEK dhe i Mobiluar.
Siperfaqe 85 m2, pallat egzistues.
Apartamenti eshte i organizuar nga salloni bashke
me ambjentin e gatimit, 1 dhome gjumi,
tualeti me dritare, parket, ballkon me pamje jug lindje.

88 000 Euro. WWW.EVEREST.COM.AL

  • Address Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
  • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
EVEREST Real Estate
  • EVEREST Real Estate