Tirane, shes apartament 2+1 Kati 9, 96 m² 119.000 Euro (Rruga Tefta Tashko)

 • 119.000€
, Rruga Tefta Tashko

Details

 • Price: 119.000€
 • Size: 96 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 9
 • Mob / Tel: 0696510000

Description

Shitet apartament 2+1 te Atsh-ja. Apartamenti ndodhet në katin e nëntë të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe 96 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, është i mobiluar dhe përbëhet nga dhoma e ndenjies, ambjenti i gatimit, dy dhoma gjumi, një tualet me dritare dhe gardërobë. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Aktualisht dhënë me qera 400 euro. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Shitet, Apartament 2+1, Rruga Tefta Tashko, Tiranë

ID: 43783

 • Address Rruga Tefta Tashko
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate