Tirane, shes apartament 1+1 Kati 9, 79 m² 105.000 Euro (Rruga e Durrësit)

 • 105.000€
10 Rr. Durresit / Prokuroria, Rruga e Durrësit, Tirana, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Tirane, shes apartament 1+1 Kati 9, 79 m² 105.000 Euro (Rruga e Durrësit)

10 Rr. Durresit / Prokuroria, Rruga e Durrësit, Tirana, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 105.000€

Details

 • Price: 105.000€
 • Size: 79 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 9
 • Mob / Tel: 0696839432

Description

Shitet apartament 1+1 në rrugën e Durrësit pranë qendrës bashkë me garazhd. Apartamenti ndodhet në katin e nëntë të një pallati me ashensor dhe ka një sipërfaqe totale 79 m2. Apartamenti ka organizim mjaft të mirë, me kubaturë të rregullt dhe është i organizuar në një sallon ndenje sëbashku me ambientin e gatimit, një dhomë gjumi dhe një tualet. Apartamenti ka orientim nga perëndimi dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Shitet, Apartament 2+1, Rruga e Durrësit, Tiranë

ID: 32019

 • Address Rruga e Durrësit, Tirana, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 10 Rr. Durresit / Prokuroria

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate