Tirane, shes apartament 2+1 Kati 6, 72 m² 80.000 Euro (Brryli)

 • 80.000€
, Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje
, Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 80.000€

Details

 • Price: 80.000€
 • Size: 72 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0686341364

Features

Description

Shitet apartament 2+1 te Brryli. Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë dhe ka sipërfaqe 72 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, është i restauruar, i shtruar me parket, me sistem chiller dhe përbëhet nga salloni i ndenjies sëbashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi dhe një tualet me dritare. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-apartament-21-brryli-tirane/

ID:42122

 • Address Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate