Tirane, shes apartament 2+1 Kati 6, 115 m² 100.000 Euro (Rruga 5 Maji)

 • 100.000€
, Rruga 5 Maji

Details

 • Price: 100.000€
 • Size: 115 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0686341364

Description

Shitet apartament 2+1 te Rruga 5 Maji. Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe 115 m2. Apartamenti ka organizim të mirë dhe përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi dhe një tualet. Apartamenti ka orientim jug, disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe shitet pjesërisht i mobiluar. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-apartament-21-rruga-5-maji-tirane/

ID: 38200

 • Address Rruga 5 Maji
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate