Tirane, shes apartament 2+1 Kati 5, 76 m² 66.000 Euro (Brryli)

 • 66.000€
, Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje
, Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 66.000€

Details

 • Price: 66.000€
 • Size: 76 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0695777733

Description

Shitet apartament 2+1 pranë Maternitetit të Ri. Apartamenti ndodhet në katin e pestë dhe ka sipërfaqe 76 m2. Apartamenti është i organizuar në një sallon ndenje sëbashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi dhe një tualet me dritare. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-apartament-21-brryli-tirane-3/

ID: 40609

 • Address Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate