Tirane, shes apartament 2+1 Kati 5, 73 m² 68.000 Euro (Rruga Irfan Tomini)

 • 68.000€
, Rruga Irfan Tomini, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1020, Albania
shitje
, Rruga Irfan Tomini, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1020, Albania
 • 68.000€

Details

 • Price: 68.000€
 • Size: 73 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0695777733

Description

Shitet apartament 2+1 Rruga Irfan Tomini. Apartamenti ndodhet në katin e pestë të një pallati ekzistues dhe ka sipërfaqe 73 m2. Apartamenti ka organizim të mirë dhe përbëhet nga salloni, ambjenti i gatimit i veçuar, dy dhoma gjumi dhe një tualet me dritare. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe shitet bosh. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-apartament-21-rruga-irfan-tomini-tirane/

 • Address Rruga Irfan Tomini, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1020, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate