Tirane, shes apartament 2+1 Kati 5, 73 m² 124.900 Euro (Blloku)

 • 124.900€
, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
shitje
, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • 124.900€

Details

 • Price: 124.900€
 • Size: 73 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0695777733

Description

Shitet apartament 2+1 i konvertuar në 1+1 në Bllok pranë Petro Ninit. Apartamenti ndodhet në katin e pestë të një pallati pa ashensor buzë rruge dhe ka sipërfaqe 73 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, është totalisht i mobiluar dhe përbëhet nga korridori, dhoma e ndenjies, ambjenti i gatimit, një dhomë gjumi dhe një tualet me dritare. Mundësi e mirë banimi ose investimi. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Shitet, Apartament 2+1, Bllok, Tiranë

ID; 44878

 • Address Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate