Tirane, shes apartament 2+1, Kati 4, 114 m², 146.000 Euro (Komuna e Parisit)

 • 146.000€
, Komuna e Parisit
shitje

Tirane, shes apartament 2+1, Kati 4, 114 m², 146.000 Euro (Komuna e Parisit)

, Komuna e Parisit
 • 146.000€

Details

 • Price: 146.000€
 • Size: 114 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0694030502

Description

Shitet Apartament luksoz 2+1 ne pallat te ri ,tek Komuna e Parisit.

Apartamenti ka siperfaqe 114 m2,ndodhet ne katin 4,me ashensor.

Eshte e organizuar ne sallon me kuzhine gatimi, 2 dhoma gjumi,2 tualete njera me dritare ,korridor 1 ballkon dhe 1 garderobe.

Apartamenti eshte investuar dhe shitet totalisht i mobiluar.

Vendodhja e apartamentit eshte ne nje nga zonat me te mire dhe te kerkuara te Tiranes.

Orientimi eshte Lindje-Perendim dhe si rrjedhoje eshte i ndricuar gjate gjithe dites.

-Interior designi i frymëzuar nga punime të Roberto Cavalli.

-Parketi është zvicerian, cilësia më e mirë AC5.

– Sistemi hidraulik dhe tualetet janë 100% të reja të shtruara me pllakë Gres Porcelan.

-Sistemi i ndriçimit dhe tavanet e varura janë të ndërthurura nëpër apartament dhe janë të cilësisë gjermane.

Cmimi:146.000 Euro.

Me hipoteke te rregullt!

Tarife agjensie 1% per bleresin.

 • Address Komuna e Parisit
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Euro Estate Albania

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Euro Estate Albania
 • Euro Estate Albania