Tirane, shes apartament 2+1 Kati 3, 102 m² 165.000 Euro (Rruga e Bogdanëve)

 • 165.000€
10 Rr. Durresit / Prokuroria, Rruga e Bogdanëve, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje
10 Rr. Durresit / Prokuroria, Rruga e Bogdanëve, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 165.000€

Details

 • Price: 165.000€
 • Size: 102 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0686341364

Description

Shitet apartament 2+1 te Rruga e Bogdanëve. Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe 102 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, është i mobiluar dhe përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni, ambjenti i gatimit, dy dhoma gjumi dhe dy tualete. Apartamenti ka orientim jug dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Shitet, Apartament 2+1, Rruga e Bogdanëve, Tiranë

ID: 38177

 • Address Rruga e Bogdanëve, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 10 Rr. Durresit / Prokuroria

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate