Tirane, shes apartament 2+1 Kati 2, 78 m² 75.000 Euro (Shkolla e Kuqe)

 • 75.000€
, Shkolla e Kuqe
shitje

Tirane, shes apartament 2+1 Kati 2, 78 m² 75.000 Euro (Shkolla e Kuqe)

, Shkolla e Kuqe
 • 75.000€

Details

 • Price: 75.000€
 • Size: 78 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0695777733

Features

Description

Shitet apartament 2+1 te Shkolla e Kuqe. Apartamenti ndodhet në katin e dytë dhe ka sipërfaqe 78 m2. Apartamenti ka organizim të mirë dhe përbëhet nga salloni me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi dhe një tualet me dritare. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-apartament-21-shkolla-e-kuqe-tirane/

ID: 38340

 • Address Shkolla e Kuqe
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate