Tirane, shes apartament 2+1 Kati 2, 115 m² 105.000 Euro (Medreseja)

 • 105.000€
, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje
, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 105.000€

Details

 • Price: 105.000€
 • Size: 115 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0699599753

Description

Shitet apartament 2+1 te Medreseja. Apartamenti ndodhet në katin e dytë dhe ka sipërfaqe 115 m2. Apartamenti ka organizim të mirë dhe përbëhet nga korridori shpërndarës, salloni ndenjes sëbashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi dhe një tualet. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-apartament-21-medreseja-tirane-3/

ID: 37045

 • Address Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate