Tirane, shes apartament 2+1 Kati 1, 96 m² 120.000 Euro (Universiteti Europian)

 • 120.000€
, Universiteti Europian i Tiranes, Bulevardi Gjergj Fishta, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Tirane, shes apartament 2+1 Kati 1, 96 m² 120.000 Euro (Universiteti Europian)

, Universiteti Europian i Tiranes, Bulevardi Gjergj Fishta, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 120.000€

Details

 • Price: 120.000€
 • Size: 96 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0686341364

Features

Description

Shitet apartament 2+1 pranë Europianit. Apartamenti ndodhet në katin e parë të një pallati me ashensore dhe ka sipërfaqe 96 m2. Apartamenti ka organizim mjaft të mirë, me kubaturë të rregullt dhe orientim jug. Apartamenti është i organizuar në një sallon ndenje sëbashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi dhe një tualet. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-apartament-21-universiteti-europian-tirane/

ID: 33941

 • Address Universiteti Europian i Tiranes, Bulevardi Gjergj Fishta, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate