Tirane, shes apartament 2+1 Kati 1, 70 m² 60.000 Euro (Rruga Kongresi i Manastirit)

 • 60.000€
, Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
shitje

Tirane, shes apartament 2+1 Kati 1, 70 m² 60.000 Euro (Rruga Kongresi i Manastirit)

, Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • 60.000€

Details

 • Price: 60.000€
 • Size: 70 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0695777733

Description

Shitet apartament 2+1 te Rruga Kongresi i Manastirit, pranë spitaleve. Apartamenti ndodhet në katin e parë të një pallati ekzistues dhe ka sipërfaqe 70 m2. Apartamenti ka organizim të mirë dhe përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni sëbashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi dhe një tualet me dritare. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

Shitet, Apartament 2+1, Rruga Kongresi i Manastirit, Tiranë

ID: 44699

 • Address Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate