Tirane, shes apartament 2 Katshe 409 m² 250.000 Euro (Rruga Asim Vokshi)

 • 250.000€
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Rruga Asim Vokshi, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Tirane, shes apartament 2 Katshe 409 m² 250.000 Euro (Rruga Asim Vokshi)

9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Rruga Asim Vokshi, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 250.000€

Details

 • Price: 250.000€
 • Size: 409 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0686341364

Description

Shitet vilë pranë shkollës ”Harry Fultz”. Vila është e organizuar në dy kate, ka sipërfaqe 197.4 m2 ndërtim dhe 409 m2 truall. Vila është totalisht e investuar dhe e mobiluar, përbëhet nga ambjenti i ndenjes, ambjenti i gatimit i veçuar, tre dhoma gjumi, tre tualete dhe dy veranda. Vila është e shtruar me parket, ka oborr dhe hapësirë për parkim. Vila disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

Shitet, Vilë, Rruga Asim Vokshi, Tiranë

ID: 34907

 • Address Rruga Asim Vokshi, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate