Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 9, 50 m² 54.000 Euro (Universiteti Europian)

 • 54.000€
5 Vasil Shanto / Blloku Vilave Selite, Universiteti Europian i Tiranes, Bulevardi Gjergj Fishta, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 9, 50 m² 54.000 Euro (Universiteti Europian)

5 Vasil Shanto / Blloku Vilave Selite, Universiteti Europian i Tiranes, Bulevardi Gjergj Fishta, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 54.000€

Details

 • Price: 54.000€
 • Size: 50 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 9
 • Mob / Tel: 0686341364

Description

Shitet apartament 1+1 mbrapa UET-së. Apartamenti ndodhet në katin e nentë të një pallati me dy ashensore dhe ka sipërfaqe 50 m2. Apartamenti ka organizim mjaft të mirë, kubaturë të rregullt dhe orientim veri. Apartamenti është i organizuar në një sallon ndenje sëbashku me ambjentin e gatimit, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe shitet bosh. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Shitet, Apartament 1+1, Universiteti Europian, Tiranë

ID:34446

 • Address Universiteti Europian i Tiranes, Bulevardi Gjergj Fishta, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Vasil Shanto / Blloku Vilave Selite

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate