Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 8, 88 m² 100.000 Euro (Don Bosko)

 • 100.000€
, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
shitje
, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • 100.000€

Details

 • Price: 100.000€
 • Size: 88 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: 0696510000

Features

Description

Shitet apartament 1+1 dhe mundësi adaptimi në 2+1 në Don Bosko. Apartamenti ndodhet në katin e tetë të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe 88.2 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, është i mobiluar dhe përbëhet nga salloni me ambjentin e gatimit, një dhomë gjumi, një tualet dhe verandë. Apartamenti ka orientim perëndim dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

Shitet, Apartament 1+1, Don Bosko, Tiranë

ID: 45536

 • Address Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate