Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 8, 76 m² 77.000 Euro (Kompleksi Vizion Plus)

 • 77.000€
9 Don Bosko / Jordan Misja, Vizion Plus, Rruga Don Bosko, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 8, 76 m² 77.000 Euro (Kompleksi Vizion Plus)

9 Don Bosko / Jordan Misja, Vizion Plus, Rruga Don Bosko, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 77.000€

Details

 • Price: 77.000€
 • Size: 76 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: 0696839432

Description

Shitet apartament 1+1 i konvertuar në 2+1 te Kompleksi Vizion Plus. Apartamenti ndodhet në katin e tetë të një pallati me dy ashensore dhe ka sipërfaqe 76 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, përbëhet nga salloni ndenjes sëbashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi, një tualet dhe një ballkon. Apartamenti ka orientim perëndim dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Shitet, Apartament 1+1, Kompleksi Vizion Plus, Tiranë

ID: 34922

 • Address Vizion Plus, Rruga Don Bosko, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Don Bosko / Jordan Misja

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate