Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 8, 66 m² 62.800 Euro (Rruga Kongresi i Manastirit)

 • 62.800€
4 Kinostudio / Porcelan, Rruga Kongresi i Manastirit, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 8, 66 m² 62.800 Euro (Rruga Kongresi i Manastirit)

4 Kinostudio / Porcelan, Rruga Kongresi i Manastirit, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 62.800€

Details

 • Price: 62.800€
 • Size: 66 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: 0699599753

Features

Description

Shitet apartament 1+1 te kompleksi i ri te Rruga Kongresi i Manastirit. Apartamenti ndodhet në katin e tetë të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe 66 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, kubaturë të rregullt dhe përbëhet nga salloni ndenjes sëbashku me ambjentin e gatimit, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Shitet, Apartament 1+1, Rruga Kongresi i Manastirit, Tiranë

ID: 35014

 • Address Rruga Kongresi i Manastirit, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 4 Kinostudio / Porcelan

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate