Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 8, 62 m² 90.000 Euro (Rruga e Barrikadave)

 • 90.000€
,
shitje

Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 8, 62 m² 90.000 Euro (Rruga e Barrikadave)

,
 • 90.000€

Details

 • Price: 90.000€
 • Size: 62 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: 0686341364

Features

Description

Shitet apartament 1+1 te Rruga e Barrikadave. Apartamenti ndodhet në katin e tetë të një pallati me ashensor 9-katsh dhe ka një sipërfaqe totale 62 m2. Shtëpia ka organizim mjaft të mirë dhe përbëhet nga salloni, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon. Pallati ku ndodhet shtëpia është cilësor, me fasadë të ventiluar dhe përfundon në fund të vitit. Orientimi lindje veri që ka bën të mundur që apartamenti të jetë i ndriçuar përgjatë gjithë ditës. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-apartament-11-rruga-e-barrikadave-tirane/

ID : 31096

Address

 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate