Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 8, 62 m² 105.000 Euro (Komuna e Parisit)

 • 105.000€
, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
shitje
, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • 105.000€

Details

 • Price: 105.000€
 • Size: 62 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: 0699599753

Description

Të dhëna mbi apartamentin :

 • Ambient Ndenjie + Ambient Gatimi
 • Dhomë Gjumi
 • Ballkon
 • Tualet me dritare
 • Kati 8 (jo i fundit)
 • 2 Ashensore
 • 62.4 m2

Cilësime të tjera:
Apartamenti ndodhet pranë lulishtes dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Mundësi shumë e mirë investimi.
Për më shumë informacione ose për një vizitë në këtë pronë na kontaktoni !

https://urbanrealestate.al/estate_pr…isit-tirane-2/

ID: 49970

 • Address Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate