Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 7, 63 m² 71.000 Euro (Fusha e Aviacionit)

 • 71.000€
, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
shitje
, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • 71.000€

Details

 • Price: 71.000€
 • Size: 63 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 0696510000

Features

Description

Shitet apartament 1+1 te ish Fusha e Aviacionit. Apartamenti ndodhet në katin e shtatë të një pallati të ri me ashensor dhe ka sipërfaqe 62.94 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, përbëhet nga korridori, salloni me ambjentin e gatimit, një dhomë gjumi me gardërobë, një tualet dhe një ballkon. Apartamenti është në proçes hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-apartament-11-rezidenca-turdiu-tirane/

ID; 44902

 • Address Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate