Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 6, 78 m² 86.000 Euro (Rruga e Elbasanit)

 • 86.000€
2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 6, 78 m² 86.000 Euro (Rruga e Elbasanit)

2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 86.000€

Details

 • Price: 86.000€
 • Size: 78 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0686341364

Description

Shitet apartament 1+1 te Rruga e Elbasanit. Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe 78 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, kubaturë të rregullt dhe përbëhet nga salloni ndenjes sëbashku me ambjentin e gatimit, një dhomë gjumi, një tualet me dritare dhe dy ballkone. Apartamenti ka orientim jug, disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe shitet pjesërisht i mobiluar. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Shitet, Apartament 1+1, Rruga e Elbasanit, Tiranë

ID: 34941

 • Address Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate