Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 6, 67 m² 82.000 Euro (Rruga e Dibrës)

 • 82.000€
10 Rr. Durresit / Prokuroria, Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 6, 67 m² 82.000 Euro (Rruga e Dibrës)

10 Rr. Durresit / Prokuroria, Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 82.000€

Details

 • Price: 82.000€
 • Size: 67 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0696839432

Description

Shitet apartament 1+1 te Rruga e Dibrës te Selvia. Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë të një pallati të ri me ashensor dhe ka sipërfaqe 67 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, është e mobiluar dhe përbëhet nga salloni ndenjes bashkë me ambjentin e gatimit, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon. Apartamenti ka orientim veri-perëndim dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Shitet, Apartament 1+1, Rruga e Dibrës, Tiranë

ID: 36169

 • Address Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 10 Rr. Durresit / Prokuroria

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate