Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 6, 62 m² 62.000 Euro (Vilat Gjermane)

 • 62.000€
2 Qyteti Studenti / Sauk, Rruga Vilat Gjermane, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje
2 Qyteti Studenti / Sauk, Rruga Vilat Gjermane, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 62.000€

Details

 • Price: 62.000€
 • Size: 62 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0696510000

Description

Shitet apartament 1+1 te Vilat Gjermane. Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë të një pallati me dy ashensore dhe ka sipërfaqe 62 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, është i mobiluar dhe përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni me ambjentin e gatimit, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon. Apartamenti ka orientim lindje dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Shitet, Apartament 1+1, Vilat Gjermane, Tiranë

ID: 44639

 • Address Rruga Vilat Gjermane, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Qyteti Studenti / Sauk

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate